Legalne promocje bukmacherskie

Legalne promocje bukmacherskie w meczu Austrii z Polską

W dzisiejszym tekście przeanalizujemy możliwości do wykorzystania legalnych promocji bukmacherskich w meczu Austrii z Polską. Eliminacje Mistrzostw Europy startują właśnie dziś, dlatego poszukamy ciekawych propozycji do typowania!

Austria vs Polska – rewanż za Euro 2008!

Drużyny Polski i Austrii w ostatnich latach nie miały okazji się spotkać. Poprzednia rywalizacja tych dwóch drużyn odbyła się w czasie pamiętnego Euro 2008. Dla Polaków nie jest to miły powrót do przeszłości, ponieważ w końcówce Howard Webb podyktował kontrowersyjny rzut karny dla Austriaków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Ogólnie w trzech poprzednich starciach między tymi zespołami padł wynik BTTS. Biało-Czerwoni nie przegrali żadnej z tych rywalizacji, a dodatkowo odnieśli dwa zwycięstwa w trzech meczach. Mamy patent na tego przeciwnika?

Być może, jednak pierwsze starcie eliminacji Mistrzostw Europy zapowiada się na trudną misję do wykonania. Austria w meczach domowych wygląda bardzo dobrze. Od początku pracy Franco Fody w październiku 2017 roku przegrali zaledwie raz przed własną publicznością. Dodatkowo warto wspomnieć, że był to sparing towarzyski z Brazylią. W trzech poprzednich rywalizacjach nie stracili bramki.

Reprezentacja Polski jest określana przez postronnych ekspertów jako drużyna z mocną linią ataku. Nie ulega wątpliwości, że problemów na szpicy nie mamy. Lewandowski, Milik i Piątek to czołowi snajperzy Europy, jednak pomieszczenie tych zawodników w składzie będzie niezwykle wymagającym zadaniem dla trenera. Polacy pod wodzą Jerzego Brzęczka nie wygrali żadnego starcia. W każdym meczu stracili przynajmniej jednego gola. Liczby z pewnością nie są po stronie Biało-Czerwonych.

Czy legalne promocje bukmacherskie warto wykorzystać na przykładzie kursów głównych?

legalne promocje bukmacherskie

Moim zdaniem nie, ponieważ wytypowanie wygranego tego meczu na podstawie przeliczników 1X2 to wróżenie z fusów. Kurs na zwycięstwo Austrii wynosi 2.25, a Polski – 3.25. Remis w tej rywalizacji został wyceniony na 3.15. Jak widać, faworytem tego starcia będą gospodarze.

Legalne promocje bukmacherskie i sekcja zdarzeń dodatkowych

Tak wyrównane spotkania są ciężkie do typowania pod kątem wyniku 1X2, dlatego otwieramy sekcję zdarzeń dodatkowych dla ułatwienia. Ciekawych propozycji od bukmacherów nie brakuje, a w tym tekście skoncentrujemy się na opcjach od LVBET.

Jak wykorzystać legalne promocje bukmacherskie w tym meczu? Przede wszystkim musimy znaleźć zdarzenie z wymaganym kursem, który spełnia warunki obrotu.

Pierwszą propozycją, która zwróciła moją uwagę jest typ z remisem do przerwy. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania. Sądzę, że zwłaszcza w pierwszej połowie możemy tutaj zobaczyć sporo piłkarskich szachów. Oba zespoły w ostatnim czasie nie miały okazji się spotkać, dlatego wzajemne badanie się w czwartkowym meczu wygląda na pewniaczek. Kurs tego zdarzenia wynosi dokładnie 2.00 z oferty LVBET.

Remis do przerwy – 2.00

Na podstawie takiej analizy można się również pokusić o typ z większą liczbą bramek po zmianie stron. LVBET oferuje kurs 2.16 za takie zdarzenie, czyli również w tym przypadku pokrywamy warunki obrotu legalnymi promocjami bukmacherskimi.

Więcej goli w drugiej połowie – 2.16

Jeśli ktoś uważa, że w tym starciu zobaczymy kilka bramek patrząc przez pryzmat potencjału ofensywnego obu drużyn to można się skusić na typ z wynikiem BTTS i +2,5 gola. Taka propozycja posiada mocno zawyżony przelicznik 2.3. Bukmacher spodziewa się tutaj zamkniętego meczu, co uzasadnia dwa wcześniejsze typy, które przygotowaliśmy.

BTTS/+2,5 gola – 2.3

Zostaw komentarz