Promocje bukmacherskie

Gram Grubo – jedna z najlepszych promocji bukmacherskich!

W dzisiejszym tekście zajmiemy się szczegółową analizą promocji bukmacherskiej, którą oferuje Totolotek, czyli Gram Grubo. Jak z niej skorzystać i jakie są warunki? Zapraszamy!

Gram Grubo – najważniejsze informacje

Kluczową datą, która jest związana z promocją Gram Grubo jest wprowadzenie ustawy hazardowej 1 kwietnia 2017 roku. Od tego czasu wszystkie zawarte zakłady są objęte 12% podatkiem, który trafia na rzecz skarbu państwa. Bukmacherzy starają się spełniać oczekiwania graczy, dlatego też proponują ciekawe możliwości związane z podwyższeniem wygranej.

Promocja Gram Grubo to jedna z pierwszych możliwości na rynku, które zaoferowały graczom opcję zagrania z podwyższeniem wygranej o 14%. Dzięki temu typerzy wrócili do starych czasów, gdy zawierali zakłady z przelicznikiem 1.00, a nie tak jak obecnie – 0.88.

Gram Grubo jest dostępne dla klientów Totolotka w każdy piątek. Promocja cieszy się taką popularnością, że bukmacher wprowadził również możliwości skorzystania z niej podczas meczów reprezentacji Polski, a także w europejskich pucharach.

Ogólne warunki tej promocji wymagają przede wszystkim minimalnej stawki na poziomie 100 PLN. Dodatkowo konieczny jest kurs całkowity – 2.00. Gram Grubo obejmuje wszystkie dyscypliny i kupony proste Toto-mix lub Live.

promocje bukmacherskie

Z promocji Gram Grubo można skorzystać po założeniu konta w Totolotku. Bukmacher ma również kilka innych możliwości, które warto przeanalizować. Jej plusem jest bez wątpienia stała pora, do której łatwo można się przyzwyczaić, a także odpowiednio przygotować. Gram Grubo cieszy się sporą popularnością wśród graczy i jest jedną z najbardziej znanych promocji z podwyższeniem wygranej.

Jak wykorzystać promocję Gram Grubo w LOTTO Ekstraklasie?

Za nami przerwa reprezentacyjna, dlatego też wracamy na klubowe boiska. Czeka nas bardzo ciekawy weekend na boiskach LOTTO Ekstraklasy, ponieważ w terminarzu jest kilka hitowych rywalizacji. Postaramy się pokrótce przeanalizować poszczególne możliwości, tak aby spełnić warunki promocji Gram Grubo i w piątek zagrać kupon z podwyższeniem wygranej!

Na początek starcie na szczycie ligowej tabeli, czyli pierwsza Lechia Gdańsk zmierzy się z trzecim Piastem Gliwice. Oba zespoły znajdują się w dobrej formie, dlatego można się spodziewać ciekawego widowiska. Hity LOTTO Ekstraklasy bardzo często kończą się w stylu „z dużej chmury, mały deszcz”. Sądzę, że w tym przypadku może być podobnie, dlatego moim zdaniem warto zagrać tutaj na -2,5 gola. Nie wiem, która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo. Mam jednak nadzieję, że maksymalnie zobaczymy dwa gole. Prawdopodobnie zwycięży taktyka nad wolnością.

-2,5 gola – kurs w ofercie Totolotka – 1.60

Patrząc po oferowanym kursie zdaniem bukmachera jest to bardzo prawdopodobne zdarzenie.

Żeby spełnić warunku promocji Gram Grubo potrzebujemy kursu całkowitego na poziomie przynajmniej 2.00.

W niedzielę przy Reymonta Wisła Kraków zagra z Legią Warszawa, czyli czeka nas piłkarski klasyk na najwyższym poziomie. Rywalizacja tych dwóch drużyn w ostatnich latach stała na wysokim poziomie, dlatego liczymy na podtrzymanie takiej passy. Wojskowi obecnie plasują się na drugiej pozycji, jednak wkraczamy w decydujące momenty sezonu. To właśnie Legia na finiszach nie ma sobie równych. Potwierdza to seria czterech kolejnych tytułów Mistrza Polski. Moim zdaniem w tym przypadku warto zagrać w stronę gości po kursie 2.00.

promocje bukmacherskie

Łącznie z tych dwóch propozycji za wymaganą stówkę z promocji Gram Grubo mamy do wygrania 281 PLN, a pamiętajmy, że ta kwota będzie podwyższona o 14%!

Podobne wpisy

Manchester City – Chelsea FC typy i promocje bukmacherskie

Promocje bukmacherskie – zmiany w ofercie Fortuny

Zostaw komentarz