Promocje bukmacherskie

Manchester City – Chelsea FC typy i promocje bukmacherskie

Już o 17:00 startuje hit angielskiej Premier League: Manchester City vs Chelsea FC. Sprawdzamy najlepsze typy oraz bonusy bukmacherskie na spotkanie.

Promocje bukmacherskie na Premier League

Jeśli chodzi o konkretne bonusy bukmacherskie czy promocje przygotowane na to spotkanie, to takowych nie ma. Mamy oczywiście takie Gram Grubo w Totolotku, gdzie standardowo przy stawce 100 PLN, 3 pozycjach na kuponie i kursem minimalny 2.50 bukmacher dodaje 14% do wygranych.

Wyróżnić możemy freebety po rejestracji, które proponują: STS, LV BET, Totolotek, Fortuna (w formie punktów) czy TOTALbet. Prawie wszyscy operatorzy posiadają bonusy dotyczące powiększania pierwszej wpłaty (od depozytu). Tutaj znajdziesz wszystkie promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów.

bonusy bukmacherskie

Manchester City – Chelsea FC typy

Faworytem spotkania jest oczywiście Manchester City, za którego wygraną otrzymamy kurs 1.47. To bardzo niski przelicznik. W oczach wielu kibiców The Blues i The Citiziens to wyrównane zespoły. Niestety, dysproporcja pomiędzy klubami urosła, szczególnie kiedy trenerem Manchesteru został Pep Guardiola. Na ten moment podopieczni Sarriego tylko aspirują do poziomu lidera Premier League. Za typowanie wygranej dzisiejszych gości dostaniemy kursy na poziomie aż 6.80!

Jeśli jednak przyjrzymy się bezpośrednim pojedynkom City z Chelsea, to możemy odnieść wrażenie, że drużyny nie są od siebie tak oddalone, jak wskazują na to kursy. Otóż na 5 ostatnich rywalizacji 3 razy triumfował Manchester, ale 2 razy Chelsea. Warto też podkreślić, że to The Blues jako pierwsi pokonali The Citizens w kampanii 2018/19.

Eden Hazard i spółka zwyciężyli mistrza Anglii, strzelając mu dwa gole i nie tracąc przy tym żadnego. To był świetny rezultat, ale szanse na powtórzenie takiego wyniku są bardzo małe.

Jeśli chodzi o możliwe undery/overy w tym spotkaniu, to w ostatnich meczach obie ekipy grają mocno overowo, ale ich bezpośrednie starcia są już zdecydowanie underowe. Tylko 1 z 5 ostatnich kończyło się overem 2,5. Kurs na poniżej 2,5 bramki wynosi aż 2.30 i jest to swego rodzaju valuebet. Przelicznik na over, to już tylko 1.61 i nie stanowi w tym spotkaniu żadnej wartości.

Do kuponu akumulowanego można za to dostawić sobie typ na poniżej 3,5 gola po kursie 1.52. Ale to tylko do 3-4 pozycji, kiedy możemy sobie pozwolić na ładowanie tak niskich wartości.

Podobne wpisy

Promocje bukmacherskie – zmiany w ofercie Fortuny

Gram Grubo – jedna z najlepszych promocji bukmacherskich!

Zostaw komentarz