Promocje bukmacherskie

Promocje bukmacherskie – zmiany w ofercie Fortuny

W dzisiejszym tekście zajmiemy się promocjami bukmacherskimi, a konkretnie skoncentrujemy się na przykładzie Fortuny. Czeski operator w ostatnim czasie zaktualizował swoją ofertę, a wielu graczy nie ma o tym pojęcia. Z tego artykułu dowiecie się o kluczowych zmianach, a także możliwościach wykorzystania bonusów bukmacherskich w LOTTO Ekstraklasie.

Promocje bukmacherskie w Fortunie – zmiany

Fortuna Zakłady Bukmacherskie przez długi okres przewodziła w rankingach dotyczących zakładu bez ryzyka, jednak w bonusie od depozytu była na szarym końcu polskiego rynku. Od początku 2019 roku operator postawił na zmiany, które miały znacząco poprawić sytuację Fortuny. Widać, że poszli za głosem swoich klientów i zaoferowali bardzo ciekawą ofertę powitalną. Obecnie można powiedzieć, że jest ona w czołówce polskich zakładów bukmacherskich. Dlaczego?

promocje bukmacherskie

Jak widać na załączonym obrazku, Fortuna oferuje aż trzy opcje na start. Bez zmian pozostał znany i lubiany zakład bez ryzyka, który oferuje graczom możliwość zagrania kuponu w formie Cashbacku. W przypadku porażki gracz nie traci pieniędzy. Czeski operator ustalił granicę 30 dni na wykorzystanie tej promocji, a na kuponie nie ma wymogów kursowych.

Dodatkowo wysoko została podniesiona poprzeczka bonusu od depozytu. Wcześniej gracze mogli korzystać z tej propozycji do granicy 400 PLN, a teraz aż do 1000 PLN. Po takiej zmianie Fortuna plasuje się w czołówce najlepszych bonusu od depozytu w naszym kraju. Do obrotu potrzebne będzie czterokrotne zagranie kuponu AKO z minimum trzema typami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.90. Gracze mają 60 dni na wykorzystanie tej możliwości.

Ostatnią propozycją jest darmowy zakład. Fortuna proponuje do 20 PLN w formie freebetu. Czas na obrót wynosi dokładnie siedem dni, ale podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka nie ma tutaj wymaganego kursu minimalnego.

Happy Hours w Fortunie

Odpowiednie wykorzystanie promocji bukmacherskich to kluczowy krok na początku przygody z zakładami wzajemnymi. Fortuna ma szereg ciekawych możliwości, dlatego oprócz oferty powitalnej warto wspomnieć o rozszerzonych opcjach. Jedną z takich propozycji jest Happy Hours, czyli bonusowa oferta z podwyższeniem wygranej o 14%. Pozwala ona graczom wrócić do czasów, kiedy zawierali zakłady z przelicznikiem 1.00, a nie tak jak obecnie 0.88.

Ten bonus jest aktywny w godzinach od 17:00 do 18:00 w dni meczowe z Ligą Mistrzów. W piątek zostały rozlosowane pary ćwierćfinałowe, więc można zaznaczyć sobie w kalendarzu, że kolejne Happy Hours w Fortunie odbędzie się 9 i 10 kwietnia 2019 roku.

Aby skorzystać z promocji konieczne jest:

  • Umieszczenie na kuponie przynajmniej trzech dowolnych zdarzeń piłkarskich.
  • Minimalna kwota na kuponie to 20 PLN
  • Kupony objęte promocją nie posiadają opcji Early Cash Out.

Po analizie promocji przygotowaliśmy krótką zapowiedź spotkania w LOTTO Ekstraklasie, którą można wykorzystać do obrotu bonusem od depozytu.

W niedzielę Piast Gliwice zmierzy się na własnym boisku z Miedzią Legnica. Podopieczni Waldemara Fornalika są najlepszą drużyną w lidze pod kątem meczów w rundzie wiosennej. Moim zdaniem warto wykorzystać dobrą formę tego zespołu i obstawić w Fortunie, że gospodarze wygrają, a w meczu będzie +1,5 gola. W przypadku tego zdarzenia otrzymujemy kurs 2.19, czyli spełniamy warunki regulaminu oferty powitalnej. Wystarczy dołożyć dwa inne zdarzenia, żeby mieć zaliczony jeden obrót. Ewentualnie można zagrać kupon single w zakładzie bez ryzyka. Oferta promocyjna Fortuny pozwala na szeroki dobór możliwości!

Podobne wpisy

Gram Grubo – jedna z najlepszych promocji bukmacherskich!

Manchester City – Chelsea FC typy i promocje bukmacherskie

Zostaw komentarz