• Home
 • Promocje bukmacherskie Totolotek

Kategoria : Promocje bukmacherskie Totolotek

Totolotek to najstarszy bukmacher w naszym kraju. Swoją przygodę z branżą firma rozpoczęła w 1992 roku, więc obecnie mówimy już o 27 letnim doświadczeniu. Jak prezentuje się aktualna sytuacja operatora oraz jakie promocje bukmacherskie Totolotek przygotował dla nowych graczy? Tych informacji dowiesz się w dzisiejszym tekście.

Początki działalności Totolotka

Datą, która wprowadziła Totolotek na rynek polskich zakładów bukmacherskich był 1992 rok. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a do tego trzeba wspomnieć, że operator posiada licencję na udzielanie zakładów ze pośrednictwem Internetu, a także w punktach stacjonarnych. Firma jest częścią międzynarodowej grupy Intralot, która jest jednym z największych operatorów na świecie w sektorze rynku gier liczbowych. Jako jedyny w Polsce Totolotek może się pochwalić byciem w gronie The European Lotteries and Toto Associaton.

Promocje bukmacherskie w Totolotku

W tym akapicie skoncentrujemy swoją uwagę na ofercie promocyjnej, którą oferuje Totolotek swoim klientom.

 • Oferta powitalna – bonus od depozytu + freebet

Na początek perła w koronie Totolotka, czyli oferta powitalna. Składa się ona z dwóch propozycji, które robią wrażenie. Mamy tutaj bonus od depozytu, a także darmowy zakład. Pierwsza możliwość jest najważniejszą pozycją w ofercie tego bukmachera. Gwarantuje ona dodatkowe środki równe 100% od pierwszej wpłaty, aż do kwoty maksymalnej 1000 PLN. W warunkach promocji określony jest minimalny depozyt, który trzeba złożyć, a także wymagania obrotu. Żeby wypłacić gotówkę, konieczne będzie trzykrotne zagranie w kwocie równej (pierwsza wpłata + bonus od depozytu). Dodatkowo trzeba pamiętać, że kupon musi posiadać przynajmniej jedno zdarzenie, którego kurs minimalny wynosi 2.00.

Druga część oferty powitalnej to darmowy zakład, który również posiada wymagany obrót, a także minimalny kurs jednej pozycji na kuponie na poziomie 2.00. Na pewno jest to ciekawa opcja, żeby sprawdzić ofertę bukmachera na starcie i zapoznać się z propozycjami.

 • Gram Grubo

Promocja z podwyższeniem wygranej staje się powoli obowiązkiem w ofercie liczących się legalnych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Totolotek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i bazując na doświadczeniu, jako jeden z pierwszych zaoferował taką możliwość w naszym kraju. Promocja Gram Grubo zyskała wielu fanów, dlatego teraz konkurencja stara się nawiązać walkę. Dzięki tej ofercie gracze mogą przypomnieć sobie stare czasy, w których obstawiali zakłady z przelicznikiem 1.00, a nie jak ma to miejsce obecnie – 0.88. Podwyższenie wygranej o 14% sprawia, że gracze zapominają o 12% podatku. Gram Grubo odbywa się w każdy piątek, więc stała pora z pewnością jest atutem. Cieszy się tak duża popularnością, że operator wprowadził dwa kolejne odłamy, by zwiększyć możliwości.

 • Gram Grubo Europejskie Puchary – dostępna we wszystkie dni, w których rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Wymagane przynajmniej jedno zdarzenie z oferty meczów LM lub LE.
 • Gram Grubo Reprezentacja – obowiązuje we wszystkie dni zmagań reprezentacji. Wymagane przynajmniej jedno zdarzenie z meczu Polski.

W warunkach tych promocji trzeba wymienić między innymi minimalną stawkę zawartego zakładu, a także kurs całkowity co najmniej na poziomie 2.00.

Poleć przyjaciela – promocja, w której można sprawić radość sobie, a także znajomemu, czyli wzajemna pomoc. Gracz w zamian za polecenie bukmachera kumplowi otrzymuje bonusowe środki, natomiast znajomy może liczyć na ciekawe propozycje z oferty powitalnej. W tym przypadku korzysta również operator, który zyskuje kolejnego klienta.

VIP Club – grono wyjątkowych klientów, do którego można trafić tylko i wyłącznie na specjalne zaproszenie od bukmachera. Jest to strefa VIP, która oferuje wiele korzyści. Na przykład:

 • darmowe zakłady
  dedykowane promocje
  • bonus urodzinowy
  • konkursy
  • wycieczki zagraniczne
  • indywidualną obsługę

Na zaproszenie do tego grona mogą liczyć gracze z najdłuższym stażem oraz klienci, którzy dokonują najwyższych obrotów.

Bet Club – promocje bukmacherskie w Totolotku posiadają również ciekawe możliwości dla „zwykłych” graczy, czyli tak zwany Bet Club. W tym miejscu gracze mogą skorzystać z oferty pakietów lojalnościowych, czyli klasyczna forma zbierania punktów za założenie konta czy też wygrane kupony. Następnie można je wymienić na poszczególne nagrody rzeczowe oraz wziąć udział w losowaniu głównej wygranej, czyli ekskluzywnego wyjazdu.

Rejestracja w Totolotku

Wiemy już, jakie możliwości w promocjach bukmacherskich oferuje Totolotek, ale pierwszym krokiem do skorzystania z nich będzie rejestracja. Na początek standardowe pozycje, które są wymagane w procesach zakładania konta, czyli między innymi numer telefonu, adres email, czy potwierdzenie zgód.

Totolotek- promocje bukmacherskie

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeśli powiemy, że w kolejnych punktach konieczne będzie podanie szczegółowych danych osobowych, jednak nie ma się czego bać, ponieważ legalni bukmacherzy mają obowiązek ochrony tych informacji. Dodatkowo trzeba wspomnieć o możliwości założenia konta tymczasowego, którą Totolotek miało jako jeden z pierwszych bukmacherów w Polsce. Obecnie staje się to coraz popularniejsza propozycja. Konto tymczasowe pozwala na ominięcie podawania dowodu osobistego, aż do momentu, w którym gracz zechce wypłacić pieniądze ze swojego konta.

Weryfikacja wieku klientów jest obowiązkiem Totolotka i innych legalnych bukmacherów, ponieważ w Polsce zakłady mogą być zawierane przez osoby, które ukończyły 18 lat.

Jak wykorzystać promocje bukmacherskie w Totolotku?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, Totolotek to najstarszy bukmacher w naszym kraju, dzięki czemu posiada niezbędne doświadczenie. Operator ma bardzo ciekawą ofertę promocyjną, którą przedstawiliśmy w poprzednich akapitach, a teraz sprawdzimy w jaki sposób można z niej skorzystać.

Na pierwszym miejscu w rankingu propozycji bukmachera znajduje się piłka nożna. Poza oczywistymi pozycjami, które muszą być w ofercie wszystkich operatorów, jak: Premier League, LOTTO Ekstraklasa, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, La Liga, Liga Mistrzów i Liga Europy – można skorzystać również z mniej oczywistych propozycji. Nie obstawiałeś nigdy zmagań w Boliwii czy Pucharu Algierii? Nic straconego! W ofercie Totolotka znajdziecie takie możliwości i można w nich wykorzystać promocje bukmacherskich. Mimo wszystko jednak lepiej zrobić to w ligach, gdzie mamy większą wiedzę.

Promocje bukmacherskie w Totolotku można również wykorzystać na parkietach NBA czy taflach NHL. Amerykańskie sporty skutecznie walczą o zajęcie kolejnych pozycji na podium za plecami futbolu. W czasie trwania sezonu wielu graczy lubi typować koszykówkę czy hokej na lodzie, dlatego również tutaj możliwości do wykorzystania poszczególnych promocji bukmacherskich Totolotka nie zabraknie!

Promocje bukmacherskie Totolotka to nie wszystko – pozostałe atuty!

W dzisiejszych czasach posiadanie aplikacji mobilnej, która pozwala graczom na całodobowy dostęp do oferty powinno być wymogiem, jednak nie wszyscy z legalnych bukmacherów oferują swoim klientom taką możliwość. Totolotek na tym polu zasługuje na pochwałę, ponieważ aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemów iOS oraz Android.

Blog Totolotka – obecnie bukmacherzy stawiają na lepsza komunikacją ze swoimi graczami i taką płaszczyzną w ofercie Totolotka ma być blog bukmacherski. W tym miejscu można spotkać zapowiedzi najciekawszych rywalizacji, które przygotowują redaktorzy. Dodatkowo bukmacher pozwala na dostęp do specjalnie przygotowanych promocji. Totolotek blog to także miejsce, w którym przed każdą kolejką LOTTO Ekstraklasy można znaleźć najciekawsze statystyki przygotowane przez Ekstra Stats.

promocje bukmacherskie totolotek

W ofercie Totolotka na stronie głównej bukmachera można również znaleźć najlepsze kursy danego dnia, które wybiera operator. Są to najciekawsze propozycje, mogące jednocześnie posłużyć za ciekawą możliwość do zagrania szybkiego kuponu.

Totolotek w gronie legalnych bukmacherów

Totolotek to najstarszy gracz na rynku zakładów bukmacherskich. Operator przez 27 działa w tej branży, jednak momentem przełomowym była z pewnością data 1 kwietnia 2017 roku. Wejście ustawy hazardowej wpłynęło na aktualny obraz rynku. Wymogiem koniecznym stało się zdobycie pozwolenia od Ministerstwa Finansów, czyli licencji na udzielanie i zawieranie zakładów wzajemnych. Sam proces jest długotrwały i czasami trwa nawet kilka miesięcy. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pozwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w naszym kraju?

 • posiadać siedzibę na terenie naszego kraju
 • nie znajdować się w Rejestrze Domen Zakazanych
 • przestrzegać prawa
 • odprowadzać podatki

Totolotek może się pochwalić licencją na zawieranie zakładów za pośrednictwem Internetu, a także w punktach stacjonarnych.

Jakie atuty mają legalni bukmacherzy? Gracze, którzy korzystają z usług takich operatorów mogą być pewni, że zawierane przez nich zakłady są zgodne z prawem i nie narażają ich na konsekwencje prawno-finansowe. Nielegalni operatorzy nie są w stanie zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwa, a granie u takich podmiotów może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Legalni  operatorzy odprowadzają podatki w Polsce, dzięki czemu napędzają gospodarkę oraz wspierają skarb państwa. W poprzednich latach bywało z tym różnie, ponieważ firmy miały konta pozakładane w rajach podatkowych.  W naszym kraju z zakładów bukmacherskich mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, więc istnieje obowiązek weryfikacji wieku swoich klientów, który odbywa się podczas procesu rejestracji.

Kto obecnie znajduje się na liście legalnych bukmacherów online?

 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie
 • Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne
 • Totolotek SA
 • Etoto Zakłady Bukmacherskie
 • forBET Zakłady Bukmacherskie
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Totalbet Zakłady Bukmacherskie
 • Cherry Online Polska
 • BEM Operations Limited
 • BetFan
 • Ewinner
 • Typiko
 • Traf-Zakłady Wzajemne

Tak prezentuje się aktualna lista legalnych bukmacherów online, jednak trzeba pamiętać, że nowe podmioty stale stają się o licencję, więc w najbliższym czasie grono może się po raz kolejny powiększyć.