Promocje bukmacherskie Totolotek

Finał Carabao Cup w Totolotku, pewniaczek po kursie 1.52?

Zapraszamy na analizę promocji bukmacherskich i typów na mecz Manchester City – Chelsea FC w finale Carabao Cup. Za przykład posłuży nam bukmacher Totolotek.

Aktualne promocje w Totolotku

„Gram Grubo”, jak co piątek

Bonus bukmacherski od Totolotka zatytułowany „Gram Grubo” już od prawie roku funkcjonuje w każdy weekend i każde dni tygodnia, kiedy są rozgrywane europejskie puchary. Gracze są już przyzwyczajenie i z pewnością zadowoleni, bo akcja ma następujące zasady i korzyści:

Co daje Gram Grubo?

  • Po spełnieniu zasad opisanych poniżej wygrane gracza są powiększane o 14%!

Zasady:

  • Kupon prosty Toto-mix lub live
  • Minimalny stawka kuponu to 100 PLN
  • Minimalny kurs całkowity to 2.00
  • Wszystkie dyscypliny liczą się do Gram Grubo
  • Promocja ważna jest w piątki

Jeśli więc zapomnieliście o Gram Grubo w Totolotku, to koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu 1 marca, bo to data kolejnej szansy na złapanie promocji. Tutaj natomiast możecie sprawdzić wszystkie promocje bukmacherskie w Totolotku.

Totolotek zwiększa kursy

To może nie jest forma promocji bukmacherskiej, jaka przychodzi nam od razu do głowy po usłyszeniu tego terminu. Jest to jednak bonus od Totolotka, dzięki któremu możemy obstawiać hitowe zdarzenia po wyższych kursach.

Spotkanie Manchesteru City z Chelsea oczywiście także znalazło się w tym zestawieniu. Tylko dzisiaj, przeliczniki na finał Carabao Cup w Totolotku wynoszą: 5.30 na The Blues, 4.30 na remis, 1.62 na The Citizens. U innych bukmacherów dostaniemy wartości o średnio 0,5-6 niższe.

Manchester City – Chelsea kursy i typy

Cóż, kursy już znacie, teraz trzeba zająć się typami. Pep Guardiola nie może narzekać – jego kadra jest zdrowa i w dobrej formie. Szkoleniowiec może wybierać, kogo zechce. Chelsea jest natomiast w bardzo słabej formie, ostatnio zebrali przecież łomot od The Citizens (0:6).

Ponadto, Manchester City wygrał 13 z 14 ostatnich spotkań, The Blues nie potrafili strzelić gola w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich meczów obu ekip. Liczby i sytuacja kadrowa zdecydowanie przemawiają za Aguero i spółką.

Musimy jeszcze dodać, że Maurizio Sarri, mimo że jest uznawany za jednego z najlepszych taktów w swoim fachu, to nie wygrał jeszcze trofeum w swojej karierze. Ciężko spodziewać się, że stanie się to właśnie dzisiaj.

Typ ze zwiększonym kursem 1.62 na Manchester City w Totolotku wydaje się więc idealnym wyborem na dzisiejszy mecz.

Tutaj znajdziecie pozostałe mega kursy:

totolotek mega kursy

Zostaw komentarz