• Home
  • Ranking promocji bukmacherskich

Kategoria : Ranking promocji bukmacherskich

Ranking promocji bukmacherskich, czyli z czego najlepiej korzystać?

Rozwój firm oferujących obstawianie w ostatnim czasie jest dynamiczny i możemy już się zastanawiać nad terminem ranking promocji bukmacherskich. Każdy podmiot oferuje coś ciekawego dla swoich stałych graczy. Przyjrzyjmy się, co może być najlepsze dla użytkowników zakładów sportowych.

Ranking promocji bukmacherskich i gra bez podatku

W myśl polskiego prawa każdy bukmacher działający legalnie na terenie kraju musi odprowadzać 12% od wysokości stawki na rzecz państwa. Jednak jak się okazuje, gracz nie zawsze jest skazany na granie z odprowadzeniem podatku. Ranking promocji bukmacherskich powinien się zacząć właśnie od propozycji zakładów sportowych na podwyższanie wygranych o 12%, ponieważ jest to najbardziej atrakcyjny i pożądany przez graczy profit jaki może zaoferować firma bukmacherska.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy można było obserwować jak poszczególni bukmacherzy decydowali się na odciążanie od podatku w określonych warunkach, jednak na dłuższą metę większość nie wprowadziła podwyższenia wygranej o 12% do swojej oferty na stałe. Na tym tle wyróżnia się Totolotek z Gram Grubo, co może stawiać go w rankingu promocji bukmacherskich na pierwszej pozycji. Jeszcze w 2017 roku forBET mógł się pochwalić odciążaniem z podatku, ale z czasem odszedł od tego w pewnym momencie, już w 2018 roku, oferując podwyższanie wygranych tylko w jeden dzień tygodnia. Z kolei Fortuna miała tego typu promocję podczas mundialu w 2018 roku, co na tamten czas gracze bardzo doceniali, ponieważ jedyny warunek, który wtedy panował to wysłanie kuponu do godziny przed rozpoczęciem się spotkań piłkarskich na mistrzostwach świata, co nazywało się happy hours. Można było grać dowolne zdarzenia bez wymogów na minimalny kurs albo ilość pozycji. Gdyby Fortuna zachowała omawiane podwyższenie wygranych zakładów, to z pewnością właśnie bukmacher z Czech mógłby być rozważany jako numer jeden rankingu promocji bukmacherskich.

Ranking promocji bukmacherskich z happy hours

Jednak ta promocja oczywiście nie jest lukratywna dla samych zakładów sportowych, ponieważ podatek jest obowiązkowy i nadal jest odprowadzany. Jedynie firmy biorą tę różnicę na siebie i dopłacają do kuponów graczy. Dlatego trudno brać ten aspekt pod ranking promocji bukmacherskich, ponieważ są one dynamicznie i często się zmieniają. Totolotek pozostaje podmiotem, który ciągle ma w swoich propozycjach możliwość grania bez podatku. Jak zagrać, aby bukmacher podwyższył wygraną o 12%?

Oczywiście nie każdy wysłany zakład w Totolotku będzie bez podatku. Jednak nadal to najlepsza propozycja dająca najstarszej firmie w branży bukmacherskiej pierwsze miejsce w rankingu promocji bukmacherskich. Jak trzeba obstawić, aby korzystać z podwyższenia wygranej o 12%? Totolotek wyróżnia, że kupon musi być prosty lub live, więc odpadają nam między innymi systemy. Wyróżniona jest także minimalna stawka zakładu. Taki kupon musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń, z czego pojedyncza pozycja nie może mieć mniejszego kursu niż 1,30, natomiast akumulacja musi wynieść co najmniej 2,50. Grając zakład z wyróżnionymi warunkami do kuponu zostaje doliczony licznik, który podwyższa wygraną o zabrany podatek. Poniżej przykład spełniający Gram Grubo.

Ranking promocji bukmacherskich a kupon na Gram Grubo

Podsumowując, ranking promocji bukmacherskich i pierwsze miejsce w tej klasyfikacji można dać Totolotkowi, chociaż w trakcie mundialu w 2018 roku ta pozycja należała się Forutnie z Happy Hours.

Ranking promocji bukmacherskich dla programów lojalnościowych

Ranking promocji bukmacherskich można także ustalić pod programy lojalnościowe, co jest bardzo częstą usługą u polskich operatorów w branży bukmacherskiej. Najogólniej, o co w tym chodzi? Gracz zbiera punkty za zawieranie zakładów. Każdy bukmacher ma ustalony inny system przyznawania oczek, jednak zawsze odzwierciedlają sumę, za którą gra użytkownik zakładów sportowych. Różnice wśród polskich firm można zauważyć już w wykorzystaniu tych punktów. Niektórzy mają opcję bezpośredniego zagrania kuponu, zamieniania na bonusy bukmacherskie wymienione w sklepie albo bardzo popularne nagrody rzeczowe. W przypadku tego ostatniego może to być nawet telewizor, ale oczywiście wymaga to bardzo dużej ilości oczek, więc tylko nieliczni sobie na to pozwolą. Często jest tak, że nawet użytkownicy nie zwracają uwagi na zbierane punkty, a po pewnym czasie może okazać się, iż program lojalnościowy pozwoli na zagranie darmowych kuponów. Jak widać, ranking promocji bukmacherskich musi również uwzględniać zbieranie punktów, ponieważ to nic nie kosztuje gracza, a po pewnym czasie może sobie pozwolić nawet na nagrody rzeczowe.

Było wspomniane, że ranking promocji bukmacherskich może być subiektywne i nie inaczej jest w przypadku wspominanego programu lojalnościowego. Wszystkie zakłady sportowe różnią się w korzystaniu z punktów. Niektórzy będą woleli nagrody rzeczowe, a drudzy właśnie bonusy albo wysyłanie kuponów za uzbierane oczka. Za pierwsze miejsce w rankingu promocji bukmacherskich można wyróżnić Fortunę. W tej firmie użytkownik zbiera tak zwane FKP, które są zerowane z końcem roku. W związku z tym, jeżeli ktoś obstawia tylko u tego podmiotu to w grudniu może mieć okazję wykorzystać zebrane oczka. U bukmachera pochodzącego z Czech FKP można zamienić na zakład. Dla przykładu wysłanie kuponu o wartości 100 PLN wymaga 14 000 punktów. Inną możliwością uzyskania profitów z uzbieranych oczek jest zamiana ich na bonusy jak na przykład zakład bez ryzyka albo możliwość uzyskania 100% dodatkowych środków od wpłaty. Fortuna nie oferuje nagród rzeczowych, więc jak widać, ranking promocji bukmacherskich wyróżniający tego bukmachera skupia się właśnie na zakładach.

Punkty FKP w rankingu promocji bukmacherskich

Totolotek także posiada program lojalnościowy. U najstarszego bukmachera w kraju zbieranie punktów nazywa się Bet Club. Jednak w przypadku tych zakładów sportowych sytuacja jest wręcz przeciwna niż w prędzej przywołanej Fortunie. Tym razem bardziej efektowna jest lisa nagród rzeczowych i gdyby stworzyć ranking promocji bukmacherskich w tej kwestii to na pierwszym miejscu jak najbardziej można postawić Totolotek. Przy czym warto zaznaczyć, że w swoim sklepie na punkty dysponują również propozycjami bonusowymi. Można wymienić oczka na zakłady o konkretnej sumie na przykład 50 PLN kosztuje 29 000 punktów. Jednak póki co, skupmy się na nagrodach rzeczowych co w opinii wielu graczy może dawać Totolotkowi pierwsze miejsce w rankingu promocji bukmacherskich. Co można znaleźć w ofercie Bet Clubu? Najbardziej wartościową nagrodą jest Telewizor Samsung 49, więc jak widać profity płynące ze zbierania oczek mogą być niezłe. Koszt takiego prezentu to aż 600 000 punktów, więc tylko nieliczni gracze mogą sobie pozwolić marzyć o otrzymaniu aż takiej nagrody. Inne rzeczy, które można dostać za oczka to między innymi zestaw słuchawkowy Bose, Huawei TalkBand B2, Nintendo Classic Mini czy Xbox One X.

Ranking promocji bukmacherskich - betclub i nagrody rzeczowe

Ranking promocji bukmacherskich – która firma z najlepszymi?

Dotychczas ranking promocji bukmacherskich rozstrzygaliśmy pod kątem konkretnych akcji jak podwyższanie podatku, co w praktyce oznaczało dla graczy grę bez podatku czy programy lojalnościowe. Jednak zakłady sportowe mają w swojej ofercie o wiele więcej innych promocji i właściwie każdą można opisać z osobna a koniec końców i tak wybór najlepszego podmiotu pod tym względem będzie subietkwyny. Jednak warto jeszcze wyróżnić LV BET. Dlaczego? Ten bukmacher organizuje wiele promocji przy okazji konkretnych wydarzeń sportowych. Można tu przytoczyć chociażby Wimbleodn, Tour De Fracne czy hitowe starcia w piłce nożnej. Często profity jakie można uzyskać to dodatkowe bonusy w obrębie rywalizacji przy obstawianiu tych zdarzeń w warunkach określonych przez LV BET. Jednak także, jak było chociażby przy inauguracji Ekstraklasy podwyższanie wygranej o 6%, czyli możliwość obstawianiu bez połowy podatku. W związku z tym ranking promocji bukmacherskich nie może pomijać LV BET.

Jakkolwiek nie spojrzymy na ranking promocji bukmacherskich, to należy pamiętać, że obstawiać można tylko w legalnych zakładach sportowych. Obecnie w Polsce pozwolenie na funkcjonowanie w Internecie posiada dziewięć podmiotów, z czego osiem ma aktualnie strony Internetowe świadczące usługi. Są to Totolotek, Fortuna, Milenium, STS, forBET, LV BET, E-TOTO i TOTALbet. Granie w zagranicznych podmiotach grozi karą. Poza tym należy mieć na uwadze rozważną grę, ponieważ hazard może doprowadzić do problemów z rodziną, zdroweim czy pracą w wyniku uzależnienia.